بلاگ.اِی اف و تیم جدید

سلام – میدانم که به خیلی از وعده های که قبلا در اینجا و اینجا کرده بودیم عمل نکردیم ولی اینبار با چند خبر جدید در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.

اول اینکه بلاگ.اِی اف گسترش میابد و ۳ نفر جدید به تیم کاری بلاگ.اِی اف پیوستند. از این به بعد آقایان معین رضایی در بخش اطلاع رسانی, غلام نبی کریمی در بخش پوسته ها و افزونه ها و احسان سلطانزاده در بخش پشتیبانی با من همکاری میکنند.

همانطور که از وظایف تیم جدید مشخص است بلاگ.اِی اف منبعد اطلاع رسانی بهتری خواهد داشت و سعی خواهد شد که کاربران در درجریان همه اخبار و پیشرفت های سرویس قرار گیردند, پوسته ها و افزونه های جدید به سرویس اضافه خواهد شد و بخش پیشتیبانی جهت رسیدگی به مشکلات کاربران بزودی راه اندازی میشود.

همانطور که در قسمت بروز شده ها مشاهده میکنید تعداد زیادی وبلاگ جفنگ و یا اسپم ثبت شده که بصورت خودکار بروز میشوند. تیم ما در حال بررسی راه های جلو گیری از ثبت این نوع وبلاگ بوده و همچنین وبلاگ های اسپم فعال در سرویس بزودی حذف خواهند شد.

و در آخر قابل ذکر است که در جریان ماه گذشته دو بار بخاطر تاخیر در پرداخت هزینه های سرور سرویس بلاگ.اِی اف, حساب ما بصورت موقتا مسدود گردیده که بعد از پرداخت و تصفیه حساب سرویس دوباره فعال شد. در این جریان وبسایت و تمام وبلاگ ها از دسترس خارج شدند, ضمن عذر خواهی از تمام کاربران و بازدیدکنندگان بلاگ.اِی اف منبعد تلاش میکنیم تا از بوجود امدن اینطور اخطلالات جلوگیری شود.

 

7 thoughts on “بلاگ.اِی اف و تیم جدید”

 1. با سلام.
  عرض تشکر از زحمات و تلاش شما.

  اول ایکه بسیار خوب است تا که وبلاگ های اسپم و هرزه را حذف کنید.
  اطلاع رسانی هم باید در سطح گسترده انجام بگیره تا که تمام وبلاگ نویسان افغان که در سرویس های ایرانی فعالیت می کنن ترغیب شوند تا به ای سرویس خوب افغانی کوچ کنن

 2. سلام و خسته نباشی
  تیم شما ایرانی است ؟
  ارتش سایبری ایران نوشته که به تمامی فعالین ایرانی و سیاسی سرویس blog.af هشدار می دهد که در صورت ادامه فعالیت در این سایت نسبت به انتشار موارد و مطالب بدست امده از ایشان در اینترنت اقدام خواهد کرد!
  http://youtu.be/LJ0Z-m4qGnw
  پس شما ها ایرانی هستید نه افغانی !

 3. در جواب “سید کاظم رحیمی”:

  اول ایکه این ویدیو به هیچ وجه مربوط به “ارتش سایبری ایران” نمی شود.
  چرا که وب سایت رسمی این گروه “http://www.irancyberarmy.org” می باشد نه که “http://www.ircarmy.com”.
  دوم ایکه وب سایت بلاگ.ای اف به صورت رسمی مربوط به افغانستان است و مربوط به ایرانی ها نمی باشد.
  از آنجاییکه برخی از “مخالفین نظام حاکم” اقدام به ساخت وبلاگ در این سرویس شده اند، تصور می کنین که ای وب سایت مربوط به ایرانی هاست ولو که اشتباه است.
  تشکر

  مه خودِم قبلا به مسوولین سایت گزارش ایجاد وبلاگ توسط “مخالفین نظام حاکم” ایران را داده بودم اما مسوولین جلوگیری نکردند.

 4. سلام
  هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و ایران هم مستثنی نیست!
  اینکه کاربران ایرانی به بلاگ ای اف کوچ نموده و سعی کردند از این طریق اطلاع رسانی کنند فکر نکنم قانونی را نقض کند مگر اینکه مطالبی توهین آمیز در وصف دولت ایران نوشته شده باشد، ما به محدود کردن اعتقاد نداریم، اما نامحدود بودن هم خوب نیست، تمامی محدودیت ها در چهار چوب قوانینی منطقی باید اعمال شوند، مخالفتی در برابر ایجاد وبلاگ توسط کاربران ایرانی نیست، اما از این به بعد کنترل بیشتری روی وبلاگ ها و مطالبشان خواهیم داشت، قوانین جدیدی در حال اتخاذ است تا از بوجود امدن موارد اینچنین جلوگیری شود.

 5. من خويشاوند نزديك هر انسانى هستم كه خنجرى در آستين پنهان نمىكند. نه ابرو به هم مىكشد، نه لبخندش ترفند تجاوز به حق و نان و سايبان ديگران است. من يك فارسى زبان آفريقايى اروپايى استراليايى آمريكايى آسيايىام. يك سياه پوست زرد پوست سرخ پوستم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلى ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوست ام احساس مىكنم…

 6. سلام
  برگه تماس با ما سایت شما خراب بود مجبور شدم در بخش نظرات بگم
  مدیر سایت پی سی ایــ افــ هستم ! پی سی ایــ افــ رنک 4 و آلکسا 17 افغانستان دارد
  مایلم که با شما همکاری کنم اگر مایل به تبادل لینک بودید
  از طریق ایمیل اعلام کنید
  موفق باشید…!

 7. سلام دوستان من بسیار خوشحال میشم که بتوانم در پیشرفت این سیستم وبلاگدهی کمک شوم خواهشا مارا هم از ای نعمت دریغ نکنید

Leave a Reply

Your email address will not be published.