در چند ثانیه برای خودتان در Blog.af حساب بسازید


(حداقل باید از ۴ حرف باشد٬ فقط اعداد و حروف)
ما ایمیل نام‌نویسی شما را به این نشانی ارسال می‌کنیم. (پیش از ادامه دادن، مجدداً نشانی ایمیل خود را بررسی کنید)
(Leave fields blank for a random password to be generated.)
(Type your new password again.)

قوانین و مقررات استفاده از سایت بلاگ.اِی اف

1 - مدیریت سایت Blog.AF ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور جمهوری اسلام افغانستان را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید.
2 - بلاگ ا.ف خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که برروی وبلاگها قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده روی وبلاگها بر عهده صاحب آن وبلاگ(عضو مربوطه) خواهد بود.
3 - بلاگ.اِی اف یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها کند.
4 - اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. اما اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص دیگر مورد سوء استفاده قرار گیرد و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.
5 - بلاگ ا.ف تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در وبلاگها را نمی پذیرد.
6 - وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات افغانستان، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.
7 - وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.
8 - در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.
9 - بلاگ ا.ف دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.
10 - جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.